Uprzejmie informujemy że portal INFORMATORMEDYCZNY24 nie wysyła żadnych komunikatów dotyczących wezwania do zapłaty na adresy korespondencyjne, e-mailowe a także drogą telefoniczną. OK
Oferta dla firm

Dlaczego my?

Serwis informatormedyczny24.pl to nowoczesny informator medyczny odwiedzany przez ponad 110 tys. unikalnych użytkowników miesięcznie (dane wg google analistic). Serwis posiada stabilne, wysokie pozycje w wyszukiwarce google i nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Serwis informatormedyczny24.pl to nowoczesny informator medyczny łączący ze sobą: newsy z branży medycznej, katalog chorób, abc badań lekarskich, a także bazę danych przychodni, szpitali, klinik i prywatnych gabinetów lekarskich. Serwis udostępnia nowoczesne rozwiązania techniczne., zaawansowaną wyszukiwarkę firm w katalogu, wyszukiwanie wg województw, miast czy specjalizacji, panele Klientów z możliwością edycji wpisów oraz wiele innych.

Dzięki skutecznemu pozycjonowaniu i wykupionej kampanii banerowej w innych portalach medycznych, serwis informatormedyczny24.pl może pochwalić się dynamicznym wzrostem odwiedzających nas unikalnych użytkowników. W kwietniu 2009, gdy startowaliśmy, odwiedziło nas 47 270 unikalnych użytkowników. W kolejnym miesiącu było to już 83 297, a w lipcu 2010 roku padł rekord - 111 293 unikalnych użytkowników przeglądających nasz serwis. Wraz z tym zaczęły pojawiać się pierwsze wpisy w naszej bazie. Obecnie mamy już ponad 300 firm medycznych, które opłaciły roczny abonament.

Nasz katalog firm medycznych posiada szereg nowoczesnych opcji:

  • wpisy pogrupowane są wg. specjalizacji
  • wpisy zawierają pełne dane teleadresowe, informacje o firmie, ofertę, e-mail, www
  • lokalizację na mapie, logo, zdjęcie
  • kliniki, apteki i gabinety można szukać dzięki zaawansowanej wyszukiwarce
  • klienci otrzymują dostęp do paneli administracyjnych, z których zarządzają swoim wpisem

Najważniejsze zalety Informatora Medycznego24:

  • wpisy pogrupowane są wg. specjalizacji
  • wpisy zawierają pełne dane teleadresowe, informacje o firmie, ofertę, e-mail, www
  • lokalizację na mapie, logo, zdjęcie